• Opel
  • Subaru
  • Isuzu
  • Renault
  • Dacia
  • Asal 2.El
Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için kaydolun.

Hakkımızda

Asal Motorlu Araçlar

01

Güçlü Kadro

Müşterilerimizi önemsiyoruz en iyi hizmeti almaları için çalışıyoruz.

Asal Motorlu Araçlar

02

Müşteri Memnuniyeti

En iyi referas müşteri doğrultusunda mutlu müşteri için çalışıyoruz.

Asal Motorlu Araçlar

03

Uygun Fiyat & Her Zaman Destek

Her zaman müşterilerimizin yanındayız bu doğrultuda kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Asal Motorlu Araçlar Opel Subaru Suzuki Renault Dacia

Asal Motorlu Araçlar 1966 yılında kuruldu. Otomobil bakım ve onarım hizmetleri vermek üzere kurulan Asal Motorlu Araçlar, yıllar itibariyle hem hizmet verdiği markaları ve hem de faaliyet alanını genişletmeye devam etti. Asal Motorlu Araçlar, 2009 yılında Ford Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başladı. Ford Yetkili Servis hizmetleri halen, 2.000 metrekare kapalı alana ve 1.250 metrekare açık alana sahip olan İstanbul Ayazağa’daki merkezde verilmektedir.

2010 yılında yine Ayazağa’daki merkezde, otomobil, motosiklet ve marine motor satış yetkisi ile Suzuki Yetkili Satış Bayi açılışı gerçekleştirildi. 2013 yılında bünyesine yeni markaların bayiliklerini katan Asal Motorlu Araçlar, İstanbul Maslak’taki yeni adresinde Renault ve Dacia markalarının Yetkili Satış Bayi açılışlarını gerçekleştirdi. 2013 yılında ayrıca Asal Motorlu Araçlar Hasar Onarım Merkezi de, Ayazağa’daki merkezde hizmet vermeye başladı.

2019 itibariyle Opel Yetkili Satış Bayi açılışını yapan Asal Motorlu Araçlar, faaliyetlerine Ayazağa ve Maslak’taki iki hizmet noktasında devam ediyor.